Türkçe

Turkish Legal Centre, ticari işletmelere, finans kurumlarına ve bireylere hizmet vermekte olan  bir avukatlık bürosudur. TLC dikkat, özen ve çok çalışma gerektiren karmaşık ticari ve finansal işlemlerin ve uyuşmazlıkların tarafı olan müvekkiller tarafından tercih edilmektedir.

TLC Avukatlık Bürosu 2000 yılında İstanbul’da faaliyete geçmiştir. Bu tarihten itibaren TLC ; analitik, dikkatli, mükemmeliyetçi ve dinamik bir avukatlık bürosu olarak işletmelere ve bireylere hukuk danışmanlığı ve dava hizmetleri sunmaktadır.

TLC  müvekkillerine Türkçe ve İngilizce hizmet verebilmektedir. Bunun yanısıra, tüm ortaklar geçmişte uluslararası danışmanlık ve muhasebe şirketlerinde tecrübe edindiklerinden dolayı TLC, yerli müvekkillerinin yanısıra yabancı müvekkillerine de hedeflerini verimli bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için hukuk hizmeti vermektedir.

TLC  bir avukatlık bürosunun dikkat ve özeni ile uluslararası bir danışmanlık firmasının profesyonel yaklaşımını biraraya getirerek müvekkillerine hakkettikleri en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Büromuzun Sunduğu Hizmetlerden Bazı Örnekler:

Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku ve Sözleşmeler Hukuku
Ulusal ve Uluslarararası Alacak Tahsili
Türkiye'de Şirket Kurulumu, Şube Açılışı ve Yönetimi
Aile Hukuku Meseleleri (Boşanma-Tanıma-Tenfiz Davaları)
Miras Hukuku Uygulamaları
Fikri Mülkiyet Hukuku (marka-patent-tasarım-telif hakları)
Hukuk Danışmanlığı
Yasal Belgelerin Tercümesi
Tahkim